Divadelní spolek Klicpera
 

KDD_logo

Klicperovy divadelní dny Sadská 2018

20. ročník od 12. dubna do 15. dubna

Vážení a milí divadelníci. Rádi bychom Vás pozvali k účinkování na 20. ročníku krajské přehlídky ochotnických divadelních spolků z malých měst. Nesmíme zapomenout dodat, že tento festival vyhlašuje Svaz českých divadelních ochotníků a Město Sadská a vítězná inscenace bude nominována na celostátní přehlídku Krakonošův divadelní podzim do Vysokého nad Jizerou.

Přihlášky přijímáme nejpozději do 30. ledna 2018
(Čím dříve se přihlásíte, tím lépe. Neváhejte!)

Přihlášky divadelních souborů z jiného kraje než Středočeského přijímáme pouze v případě nenaplněné kapacity přehlídky.

Pořadatelé:
Kulturní a informační centrum města Sadská
Divadelní soubor Klicpera Sadská

Místo konání: Kino Sadská, Tylova 266

Podmínky:
Přehlídky se mohou soutěžně zúčastnit soubory z malých měst do 5000 obyvatel ze Středočeského kraje. Všechny inscenace jsou posuzovány zpravidla tříčlennou porotou ze seznamu tzv. „osob znalých pro výběr inscenací na přehlídky SČDO.“ Vyhlášení výsledků KDD proběhne v neděli 15. 4. 2018.

K Vašemu přihlášení potřebujeme: Vyplněnou přihlášku (ke stažení ve formátu .doc nebo ve formátu .pdf) pár slov o souboru, anotaci vaší inscenace, obsazení, text inscenace, ALE POZOR, ve stavu v jakém s ním pracujete, tzn. včetně úprav a škrtů (žádné „přepisování na čisto“) a alespoň 5 fotografií.

Do přihlášky nezapomeňte uvést vaše technické požadavky a kolik vás přijede.

Těšíme se na vás! Materiály posílejte na kic.sadska@email.cz nebo poštou KIC Palackého nám. 257, Sadská 289 12, vše ostatní si řekneme (tel. 603 89 13 04), nebo napíšeme.

ZLOMTE VAZ!!!