Divadelní spolek Klicpera
 

PROGRAM LEDEN 2017

 

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ
Animovaná komedie


V sobotu 7. ledna od 16,00 hod.
vás zveme do kina Sadská, protože přijede KINO NA KOLEČKÁCH a přiveze čerstvý popcorn, limonády a pořádnou porci filmové zábavy. Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v této animované komedii. Pejsek Max a dívka Katie jsou nejlepší kamarádi na světě. Ale Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron.


 

NA SPRÁVNÉ ADRESE
Ve čtvrtek 19. ledna od 19,00 hod.
Divadelní komedii Marca Camolettiho
přiveze pražské zájezdové Divadlo Akorát

Na správné adrese


V pařížském bytě madame Georgette, bydlí pestrá dámská společnost – služebná Marie-Louisa, malířka Jacqueline a klavíristka Jeanine. Všechny čtyři ženy už si svými odlišnými zájmy poněkud lezou na nervy a touží změnit svůj život. Proto si nezávisle na sobě podají inzerát do novin, aby našly muže svých snů. Lehce lechtivá komedie Marca Camolettiho je smrští omylů, záměn a trapasů, takže o legraci bude postaráno. Příchozí pánové mají jisté jen jedno – jsou rozhodně na správné adrese!
Vstupné 120,-Kč/ děti, studenti a senioři 90,-KčI HOUBY MAJÍ POD ČEPICÍ
V neděli 22. ledna od 16,00 hod.
Vás milé děti čeká výpravná divadelní pohádka v kině plná hub, říkadel a veselých písniček. (Pražské zájezdové Divadlo Akorát)

I houby mají pod čepicí   I houby mají pod čepicí

Princ Blažej na své cestě světem pozná dobro, zlo i lásku a také zjistí, že není houba jako houba. I houby totiž mají pod čepicí – tedy pod kloboukem!
Vstupné jednotné 50,-Kč


Společenský ples 2017NOC V MUZEU PRO DĚTI

Trochu dobrodružný večer si užily všechny děti, které s námi trávily noc v budově muzea. Tentokrát jsme na prohlídku muzea samotného nešli, ale poslechli jsme si zajímavou přednášku ak.soch. Petra Skály o věžních hodinách a hlavně o orloji na Staroměstské radnici v Praze. Díky projekci jsme viděli spoustu obrázků, třeba jak vypadala Sadská v minulosti, nebo jak vypadal orloj a apoštolové původně, včetně velkého hodinového stroje.

K večeři jsme si opekli špekáčky a všichni se už těšili až se setmí a vypukne noční hra. Děti měly k dispozici otázky, které se vztahovaly k jejich cestě a zároveň mapku, aby věděly, kam se mají vydat. Po cestě tmou jsme se všichni příjemně unavili, proto přišly vhod upečený perník a kakaová buchta s tvarohem. Doufám, že se noc v muzeu dětem líbila a za rok si ji zopakujeme, tentokrát již po čtvrté.

Moc děkujeme Ak.soch. Petru Skálovi, že přišel mezi nás, dále ZŠ Sadská za zapůjčení DVD projektoru a paní Renátě Strakové za velký medovník, který padl k snídani.


 

MILOVNÍCI DIVADLA, KONCERTŮ, SPORTU A MUZIKÁLŮ POZOR!!!

Kulturní a informační centrum se stalo on-line prodejním místem sítě Ticketportal.
Divadla, kluby, koncertní síně, sportovní arény, domy kultury, kostely, festivaly, stadiony, galerie a music bary  už nejsou tak vzdálené. A to nejen v Praze, ale i např. v Kolíně, Pardubicích, Teplicích, Příbrami, Brně, Ústí nad Labem a dalších městech po celé ČR.
Chcete jít na koncert, ale musíte jet pro vstupenky do jiného města? To už nebude nutné. Objednáváte vstupenky do divadla, nebo na sportovní utkání, posíláte peníze a pak čtrnáct dní čekáte až vstupenky  přijdou poštou? To už nemusíte! Nyní budete moci zarezervovat svá místa z domova a do dvou dnů zaplatit v KIC, kde ihned dostanete i vstupenky. Pokud rezervaci provést nemůžete, nebo neumíte, uděláme ji za vás, a to i po telefonu. V KIC si pak jen zaplatíte a vyzvednete vstupenky.